fbpx

ZDALNE UDOSTĘPNIANIE POWIERZCHNI

BIURA I POWIERZCHNIE BIUROWE

Jesteś właścicielem biura pod wynajem i chcesz zwiększyć jego atrakcyjność, a jednocześnie maksymalnie zmniejszyć koszty jego obsługi oraz czas, który musisz na to poświęcić? Może posiadasz pomieszczenie zlokalizowane w hotelu czy galerii handlowej, które może zostać zaaranżowane na przestrzeń biurową? Z platformą Pins Places zdalnie udostępnisz każdy obiekt lub pomieszczenie nawet kilku osobom dziennie!

Czy zdalne udostępnianie biura ma sens?

Większość aktualnie funkcjonujących firm, korzysta z wynajmu biur, które znajdują się w obiektach biurowych, hotelach, a nawet galeriach handlowych. Nie zawsze jednak jest to atrakcyjne rozwiązanie, szczególnie w przypadku jednoosobowych działalności gospodarczych czy rosnącej ilości freelancerów, którzy poszukują miejsca do spokojnej pracy jedynie na kilka godzin. Również w związku z rozwijającym się transportem i ilością delegacji, często przedstawiciele firm spotykają się z Klientami poza swoją siedzibą. Wówczas krótkoterminowy wynajem powierzchni biurowej, która pozwoli na spokojną rozmowę obu stron – będzie rozwiązaniem doskonałym!

Jakie możliwości daje platforma Pins Places?

Dzięki platformie Pins Places nie tylko zaoszczędzisz swój czas i pieniądze, ale również będziesz miał stały dostęp do monitorowania wynajmowanej powierzchni biurowej. Technologia ICT pozwala, aby Klienci w trakcie trwania najmu biura mogli samodzielnie je otwierać i zamykać  – posługując się smartfonem.

Platforma Pins Places pozwala na zdalne wynajmowanie powierzchni biurowych.

  • Rezerwacja powierzchni biurowej on-line
  • Opłacenie najmu on-line
  • Monitorowanie niebezpieczeństwa wystąpienia pożaru
  • Monitorowanie zużycia energii
  • Zdalne sterowanie mediami
  • Fakturowanie najmu oraz dodatkowych kosztów
  • Dokumentowanie zgłoszeń Klientów
  • Dostęp do historycznych danych np. odczytów urządzeń w obiekcie

Zdalne wynajmowanie biura na godziny lub dni

W związku z rosnącą ilością jednoosobowych działalności gospodarczych oraz freelancerów, którzy nie posiadają stałej siedziby swojej firmy – krótkoterminowy wynajem powierzchni biurowej będzie coraz popularniejszy. Dzięki platformie Pins Places, klienci – bez twojej pomocy – samodzielnie zarezerwują, opłacą, otworzą i zamkną pomieszczenie biurowe w konkretnych godzinach. Dzięki temu, jedno biuro może zostać wynajęte kilkukrotnie w ciągu dnia – zawsze przez inną osobę.

Zdalne udostępnianie biura, pozwala nie tylko zaoszczędzić pieniądze w związku ze sposobem oferowania przestrzeni biurowej, ale również twój czas. Już nigdy więcej nie będziesz miał umawiać się z wynajmującym na przekazanie i odbiór kluczy, a firma sprzątająca samodzielnie dostanie się do wynajmowanego obiektu bez twojej obecności.
Kontenerowe / modułowe powierzchnie biurowe pod wynajem.

Ciekawym rozwiązaniem może być postawienie na atrakcyjnej – pod względem komunikacyjnym – przestrzeni, kontenera biurowego do zdalnego wynajmowania. Mała, ale odpowiednio wyposażona przestrzeń, pozwoli nie tylko na łatwy dostęp, ale również umożliwi wygodne spotkanie biznesowe ze swoimi klientami czy przeprowadzenie rozmowy rekrutacyjnej.

Dodatkowo w sąsiedztwie takiego kontenera biurowego, można udostępnić miejsca parkingowe wyposażone w stacje ładowania dla samochodów elektrycznych. Taka usługa jeszcze bardziej podniesie atrakcyjność i prestiż powierzchni biurowej pod wynajem.

CHCESZ POZNAĆ SZCZEGÓŁY OFERTY? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

GALERIA ZDJĘĆ

Nursing Research Paper Writing Service An online nursing writing service is a viable alternative nursing research paper example if you’re currently in the middle of your nursing research paper. It is guaranteed that the essay you are provided is in compliance with the guidelines and is of top quality. It is assured that it will not use plagiarism, and will also be unique, which is essential to all essays. Many writing companies that focus on nursing essays can proofread your work for free.

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Menu