fbpx

ZDALNE UDOSTĘPNIANIE POWIERZCHNI

BIURA I POWIERZCHNIE BIUROWE

Jesteś właścicielem biura pod wynajem i chcesz zwiększyć jego atrakcyjność, a jednocześnie maksymalnie zmniejszyć koszty jego obsługi oraz czas, który musisz na to poświęcić? Może posiadasz pomieszczenie zlokalizowane w hotelu czy galerii handlowej, które może zostać zaaranżowane na przestrzeń biurową? Z platformą Pins Places zdalnie udostępnisz każdy obiekt lub pomieszczenie nawet kilku osobom dziennie!

Czy zdalne udostępnianie biura ma sens?

Większość aktualnie funkcjonujących firm, korzysta z wynajmu biur, które znajdują się w obiektach biurowych, hotelach, a nawet galeriach handlowych. Nie zawsze jednak jest to atrakcyjne rozwiązanie, szczególnie w przypadku jednoosobowych działalności gospodarczych czy rosnącej ilości freelancerów, którzy poszukują miejsca do spokojnej pracy jedynie na kilka godzin. Również w związku z rozwijającym się transportem i ilością delegacji, często przedstawiciele firm spotykają się z Klientami poza swoją siedzibą. Wówczas krótkoterminowy wynajem powierzchni biurowej, która pozwoli na spokojną rozmowę obu stron – będzie rozwiązaniem doskonałym!

Jakie możliwości daje platforma Pins Places?

Dzięki platformie Pins Places nie tylko zaoszczędzisz swój czas i pieniądze, ale również będziesz miał stały dostęp do monitorowania wynajmowanej powierzchni biurowej. Technologia ICT pozwala, aby Klienci w trakcie trwania najmu biura mogli samodzielnie je otwierać i zamykać  – posługując się smartfonem.

Platforma Pins Places pozwala na zdalne wynajmowanie powierzchni biurowych.

  • Rezerwacja powierzchni biurowej on-line
  • Opłacenie najmu on-line
  • Monitorowanie niebezpieczeństwa wystąpienia pożaru
  • Monitorowanie zużycia energii
  • Zdalne sterowanie mediami
  • Fakturowanie najmu oraz dodatkowych kosztów
  • Dokumentowanie zgłoszeń Klientów
  • Dostęp do historycznych danych np. odczytów urządzeń w obiekcie

Zdalne wynajmowanie biura na godziny lub dni

W związku z rosnącą ilością jednoosobowych działalności gospodarczych oraz freelancerów, którzy nie posiadają stałej siedziby swojej firmy – krótkoterminowy wynajem powierzchni biurowej będzie coraz popularniejszy. Dzięki platformie Pins Places, klienci – bez twojej pomocy – samodzielnie zarezerwują, opłacą, otworzą i zamkną pomieszczenie biurowe w konkretnych godzinach. Dzięki temu, jedno biuro może zostać wynajęte kilkukrotnie w ciągu dnia – zawsze przez inną osobę.

Zdalne udostępnianie biura, pozwala nie tylko zaoszczędzić pieniądze w związku ze sposobem oferowania przestrzeni biurowej, ale również twój czas. Już nigdy więcej nie będziesz miał umawiać się z wynajmującym na przekazanie i odbiór kluczy, a firma sprzątająca samodzielnie dostanie się do wynajmowanego obiektu bez twojej obecności.
Kontenerowe / modułowe powierzchnie biurowe pod wynajem.

Ciekawym rozwiązaniem może być postawienie na atrakcyjnej – pod względem komunikacyjnym – przestrzeni, kontenera biurowego do zdalnego wynajmowania. Mała, ale odpowiednio wyposażona przestrzeń, pozwoli nie tylko na łatwy dostęp, ale również umożliwi wygodne spotkanie biznesowe ze swoimi klientami czy przeprowadzenie rozmowy rekrutacyjnej.

Dodatkowo w sąsiedztwie takiego kontenera biurowego, można udostępnić miejsca parkingowe wyposażone w stacje ładowania dla samochodów elektrycznych. Taka usługa jeszcze bardziej podniesie atrakcyjność i prestiż powierzchni biurowej pod wynajem.

CHCESZ POZNAĆ SZCZEGÓŁY OFERTY? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

GALERIA ZDJĘĆ

Menu