fbpx

ZDALNE UDOSTĘPNIANIE POWIERZCHNI

MIESZKANIA, APARTAMENTY, DOMKI LETNISKOWE

Jesteś właścicielem mieszkania, apartamentu lub domku letniskowego i chciałbyś wykorzystać w pełni ich potencjał? Posiadasz nieruchomość mieszkalną, którą chcesz wynajmować, ale nie wiesz jak to zrobić? Poznaj Pins Places i zdalnie udostępniaj swoją powierzchnię.

Dla kogo jest Pins Places?

Nasz projekt powstał z myślą o osobach, które są właścicielami mieszkań, domków letniskowych lub apartamentów na wynajem, które ze względu na swoją specyfikę lub charakter – generują przychody jedynie w pełni sezonu turystycznego. Jeśli jesteś właścicielem niewielkiej powierzchni mieszkaniowej i chcesz ograniczyć koszty jej oferowania do minimum – platforma Pins Places do zdalnego wynajmowania powierzchni – jest właśnie dla Ciebie. Pozwala ona nie tylko na skuteczne oferowanie obiektu, ale również umożliwia Klientowi dokonanie jego rezerwacji, płatności online, otwieranie i zamykanie obiektu w trakcie najmu. Organizuje za Ciebie proces wynajmu obiektu, pozwalając jednocześnie na monitoring kosztów energii oraz bezpieczeństwa obiektu. Wszystko zdalnie i bez wychodzenia z domu.

Jakie są możliwości Pins Place?

Dzięki platformie Pins Places nie tylko zaoszczędzisz czas i pieniądze, ale również będziesz miał stały dostęp do monitorowania wynajmowanego mieszkania, apartamentu czy domku letniskowego. Technologia ICT pozwala, aby klienci w trakcie trwania najmu mogli
samodzielnie otwierać i zamykać wynajmowane mieszkanie, apartament czy domek letniskowy – posługując się smartfonem.

Platforma Pins Places pozwala na zdalne wynajmowanie powierzchni mieszkalnych.

  • Rezerwacja mieszkania on-line
  • Wykonanie wszystkich opłat on-line
  • Monitorowanie niebezpieczeństwa wystąpienia pożaru
  • Monitorowanie zużycia energii
  • Zdalne sterowanie mediami
  • Fakturowanie dodatkowych kosztów
  • Dokumentowanie zgłoszeń klientów
  • Dostęp do historycznych danych np. odczytów urządzeń w obiekcie

Zdalne wynajmowanie mieszkania lub domku na godziny lub dni?

Samodzielne wynajmowanie mieszkania, apartamenty czy domku letniskowego – codziennie innej osobie, może być bardzo męczące. Właśnie dlatego powstała platforma Pins Places, która automatyzuje cały proces i maksymalnie go ułatwia. To rozwiązanie łatwe dla klienta – który może dokonać płatności on-line i przy pomocy smartfona otworzyć obiekt – oraz dla właściciela mieszkania, który na bieżąco może monitorować najem, a całość kosztów otrzymuje bezpośrednio na konto. Po zakończonym najmie, firma sprzątająca również przy pomocy telefonu – otworzy mieszkanie, aby przygotować je dla kolejnego klienta. A jeśli uznasz, że nie chcesz wynajmować swojego obiektu w wyznaczonych dniach – po prostu zaznaczysz to na platformie..

Dlaczego Pins Places jest takie świetne?

Jeśli wynajmujesz mieszkanie, apartament, domek letniskowy lub inną powierzchnię mieszkaniową, na pewno wiesz jak wiele utrudnień się z tym wiąże. Ustalenie szczegółów z klientem, płatność bezgotówkowa, przekazanie i odebranie kluczy, a w końcu sprzątanie i przygotowanie obiektu dla kolejnych osób. Dodatkowo niektóre mieszkania czy apartamenty na wynajem, ze względu na swoją specyfikę np. niewielką powierzchnie, przynoszą mniejsze przychody – generując koszty. To przekłada się bezpośrednio na osiągane zyski z najmu takiego obiektu mieszkalnego.

Platforma Pins Places skutecznie rozwiązuje te problemy. Nigdy więcej umawiania się na odbiór kluczy z najemcą czy firmą sprzątającą. Płatności, które trafiają bezpośrednio na Twoje konto oraz panel, który pozwala na dostęp do historii wszystkich danych.

CHCESZ POZNAĆ SZCZEGÓŁY OFERTY? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

JUŻ WKRÓTCE!
KUP, WYNAJMIJ LUB WEŹ W LEASING – KONTENERY MODUŁOWE PINS PLACES

Już wkrótce oferta platformy Pins Places zostanie wzbogacona o nowoczesne kontenery modułowe, które będą specjalnie zaprojektowane i przygotowane na wynajem. Kup, wynajmij lub weź w leasing jeden z kontenerów modułowych Pins Places i zwiększ swoje zyski jeszcze bardziej! Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły oferty.

GALERIA ZDJĘĆ

Menu