fbpx

ZDALNE UDOSTĘPNIANIE POWIERZCHNI

MAGAZYNY

Jesteś właścicielem magazynu i chciałbyś go wynajmować, ale nie wiesz jak to robić? Posiadasz powierzchnie magazynowe, które ze względu na swoją specyfikację nie przynoszą dużych zysków, a proces ich udostępniania jest czasochłonny i kosztowny? Poznaj naszą platformę Pins Places, która umożliwia zdalne udostępnianie magazynów i powierzchni magazynowych – nawet na jednodniowe okresy, nie absorbując czasu Twojego lub Twoich pracowników.

Pins Places – dla właścicieli magazynów i powierzchni do magazynowania

Nasza platforma powstała z myślą o właścicielach powierzchni magazynowych, które ze względu na swoją specyfikę lub charakter nie przynoszą dużych zysków. Nasze usługi szczególnie zainteresują również osoby, które chciałyby zminimalizować koszty związane z obsługą wynajmowanych obiektów. Dzięki wykorzystaniu technologi ICT w platformie Pins Places zdalnie udostępnisz Klientom swoje powierzchnie magazynowe, powiększając zyski z ich wynajmu. Zarządzaj swoją powierzchnią magazynową bez wychodzenia z domu!

Jakie są możliwości Pins Place?

Dzięki platformie Pins Places nie tylko zaoszczędzisz czas i pieniądze, ale również otrzymasz możliwość monitorowania wynajmowanego magazynu lub powierzchni magazynowej. Technologia ICT pozwala, aby klienci w trakcie trwania najmu mogli
samodzielnie otwierać i zamykać wynajmowany magazyn – posługując się smartfonem.

Platforma Pins Places pozwala na zdalne wynajmowanie magazynów.

  • Rezerwacja mieszkania on-line
  • Wykonanie wszystkich opłat on-line
  • Monitorowanie niebezpieczeństwa wystąpienia pożaru
  • Monitorowanie zużycia energii
  • Zdalne sterowanie mediami
  • Fakturowanie dodatkowych kosztów
  • Dokumentowanie zgłoszeń klientów
  • Dostęp do historycznych danych np. odczytów urządzeń w obiekcie

Czy zdalne udostępnianie magazynów jest potrzebne?

W aktualnych czasach, kiedy dostępność powierzchni magazynowych na wynajem< za pośrednictwem Internetu jest tak prosta – zdalne udostępnianie obiektu to niemalże konieczność. Dodatkowo tzw. self storage, czyli własne magazyny samoobsługowe stają się coraz bardziej popularnym sposobem na przechowywanie rzeczy. Twoimi Klientami będą nie tylko firmy, ale również osoby prywatne, chcące przechować meble, sprzęt sportowy i inne wysoko gabarytowe przedmioty.

Platforma Pins Places pozwoli na zdalne udostępnianie powierzchni magazynowej, co pozwala na usprawnienie obsługi sieci rozproszonych magazynów, a ich właścicielom – daje możliwość dodatkowego dochodu. Zyskaj przewagę konkurencyjną oferując wiele rozproszonych powierzchni magazynowe, położonych bliżej potencjalnych Klientów.

Powierzchnia magazynowa, jako duży paczkomat.

Dzięki zdalnemu udostępnianiu magazynów i powierzchni magazynowej z platformą Pins Places, zyskasz nowe możliwości związane z wynajmowaniem swoich obiektów! Jedną z nich jest najem magazynu w formie „dużego paczkomatu”, do którego bezpośrednio dostarczony zostanie towar o dużych wymiarach. Wynajmuj powierzchnię magazynową, w której zmieści się paleta (lub kilka) osobom i firmom, które nie mają fizycznie możliwości na składowanie zamówionych produktów, a które zdalnie mogą udostępniać wynajętą powierzchnię dostawcy lub kurierowi.

CHCESZ POZNAĆ SZCZEGÓŁY OFERTY? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

JUŻ WKRÓTCE!
KUP, WYNAJMIJ LUB WEŹ W LEASING – KONTENERY MODUŁOWE PINS PLACES

Już wkrótce oferta platformy Pins Places zostanie wzbogacona o nowoczesne kontenery modułowe, które będą specjalnie zaprojektowane i przygotowane na wynajem. Kup, wynajmij lub weź w leasing jeden z kontenerów modułowych Pins Places i zwiększ swoje zyski jeszcze bardziej! Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły oferty.

GALERIA ZDJĘĆ

Menu