fbpx

ZDALNE UDOSTĘPNIANIE POWIERZCHNI

GARAŻE

Posiadasz garaż na wynajem i chcesz zarobić więcej? Masz problem ze znalezieniem wynajmujących na długie okres, a wynajem na krótkie okresy (choć generuje wyższe przychody), to absorbuje więcej Twojego czasu i pieniędzy? Chcesz udostępniać swój garaż wielu osobom miesięcznie, a jednocześnie ograniczyć formalności oraz koszty do minimum? Koniecznie zapoznaj się z platformą Pins Places i zdalnym udostępnianiem powierzchni pod wynajem!

Dla kogo jest platforma Pins Places?

Niezależnie od tego czy jesteś właścicielem parkingu, garażu czy nawet mieszkania – platforma Pins Places skutecznie zminimalizuje koszty związane z obsługą i oferowaniem, a przy okazji pozwoli na zwiększenie zysków. Nasz projekt został stworzony z myślą – między innymi, o właścicielach powierzchni garażowych na wynajem, które niekoniecznie są umieszczone w najatrakcyjniejszych miejscach w okolicy. Ze względu na swoją specyfikację i charakter mogą być mniej oblegane, jednak dzięki zdalnemu udostępnianiu, potencjalni Klienci łatwo wynajmą garaż nawet na jeden dzień!

Jakie możliwości daje Pins Places?

Dzięki platformie Pins Places nie tylko zaoszczędzisz swój czas i pieniądze, ale również dotrzesz do większej ilości potencjalnych klientów, korzystających z naszych usług. Technologia ICT pozwala, aby Klienci w trakcie trwania najmu mogli samodzielnie otwierać i zamykać garaż – posługując się smartfonem. Dodatkowo w panelu sterowania możemy ustawić dni, w których nie chcemy wynajmować garażu.

Platforma Pins Places pozwala na zdalne wynajmowanie powierzchni garażowych.

  • Zarezerwowanie najmu garażu on-line
  • Opłacenie najmu on-line
  • Monitorowanie niebezpieczeństwa wystąpienia pożaru
  • Monitorowanie zużycia energii
  • Zdalne sterowanie mediami
  • Fakturowanie najmu oraz dodatkowych kosztów
  • Dokumentowanie zgłoszeń Klientów
  • Dostęp do historycznych danych np. odczytów urządzeń w obiekcie

Zdalne wynajmowanie garażu na kilka dni lub godzin.

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na miejsca parkingowe – wynajmowanie powierzchni garażowej w atrakcyjnym miejscu np. centrum miasta, może pozwolić na obsłużeniu w ciągu dnia nawet kilkunastu osób! Potencjalny klient wynajmuje garaż na kilka godzin, a cała opłata za jego udostępnienie trafia bezpośrednio na Twoje konto bankowe. Zaraz później – na kolejne kilka godzin – może wynająć go inna osoba. Dzięki zdalnemu udostępnianiu powierzchni garażowej, wszystko może dziać się bez naszej obecności. Klient samodzielnie – przy pomocy platformy Pins Places – otworzy i zamknie garaż. W końcu wynajmowanie powierzchni garażowej na krótsze okresy jest naprawdę opłacalne!

Z Pins Places trafisz do nowych klientów zainteresowanych wynajmem!

Platforma Pins Places dalej zarówno nam – jak i naszym Klientom ogromne pole do rozwoju. Jeśli chcesz jeszcze bardziej zwiększyć zainteresowanie swoją powierzchnią garażową pod wynajem, zastanów się nad umieszczeniem w niej gniazdka lub stacji ładującej dla samochodów elektrycznych. W związku z prężnie rozwijającym się sektorem elektromobilności i coraz większym zapotrzebowaniem na ładowarki elektryczne – wynajmowanie garażu, aby podładować baterię w samochodzie elektrycznym, będzie coraz bardziej popularne. W ten sposób zwiększysz atrakcyjność swojej powierzchni garażowej i trafisz do całkiem nowej grupy klientów.

CHCESZ POZNAĆ SZCZEGÓŁY OFERTY? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

GALERIA ZDJĘĆ

It’s possible to wonder who can create an essay at a reasonable cost, If you’re in a hurry and cannot afford too much on paper. You should hire a company capable of completing your project on time. First, https://www.whitedust.net/how-to-live-a-positive-lifestyle-in-times-of-stress-5-simple-tips-for-students/ you will conserve money. A majority of these companies provide discounts and coupons to their services. The companies offer essay writing in high-quality and affordable prices.

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Menu