fbpx

ZDALNE UDOSTĘPNIANIE POWIERZCHNI

HANDLOWEJ LUB EKSPOZYCYJNEJ

Jesteś właścicielem powierzchni handlowej pod wynajem lub obiektu ekspozycyjnego i szukasz nowych możliwości, aby zwiększyć swój zysk z najmu, a jednocześnie maksymalnie zminimalizować związane z tym koszty? Platforma Pins Places jako pierwsza na Polskim rynku proponuje – krótkoterminowy wynajem powierzchni handlowych i ekspozycyjnych, minimalizując wszelkie związane z tym formalności.

Kto skorzysta z krótkoterminowego wynajmu powierzchni handlowych i ekspozycyjnych?

Pomysł krótkoterminowego wynajmu powierzchni handlowych i ekspozycyjnych, jest całkowicie nowy na Polskim rynku. Dzięki temu daje też możliwości pozyskania Klientów zainteresowanych taką formą wynajmu powierzchni, a co za tym idzie – uzyskania przychodów z tego tytułu.
Kto może być zainteresowany krótkoterminowym wynajmem powierzchni handlowych?
Atrakcyjna lokalizacja z dużym natężeniem pieszych może sprawić, że wiele firm, których nie stać na stałą obecność w takim miejscu, będzie zainteresowana np. sezonowym wynajmem powierzchni handlowej. W ten sposób zaprezentują oni swoje produkty nowym klientom, którzy przemieszczają się w tej okolicy. Jednak taki wynajem krótkoterminowy może dotyczyć również powierzchni z przeznaczeniem na handel np. warzywami, książkami czy ubraniami.

Kto może być zainteresowany krótkoterminowym wynajmem powierzchni ekspozycyjnych?

Jeśli nasza przestrzeń będzie zlokalizowana w atrakcyjnym miejscu z dużym natężeniem ruch, na pewno zainteresują się nią firmy, które chciałyby zaprezentować swoje produktów. Krótkoterminowy wynajem powierzchni ekspozycyjnych szczególnie zainteresuje firmy motoryzacyjne, które będą chciały pokazać np. nowy model samochodu, motocyklu czy łodzi.

Jakie są możliwości platformy Pins Places?

Dzięki platformie Pins Places nie tylko zaoszczędzisz swój czas i pieniądze, ale również bardziej efektywnie wykorzystasz powierzchnie, którymi dysponujesz. Technologia ICT pozwala, aby Klienci w trakcie trwania najmu mogli samodzielnie otwierać i zamykać obiekt – posługując się smartfonem. Dodatkowo dzięki naszej ofercie trafisz do całkiem nowych klientów.

Platforma Pins Places pozwala na zdalne wynajmowanie powierzchni handlowych i ekspozycyjnych.

  • Rezerwacja powierzchni handlowej lub eksploatacyjnej on-line
  • Opłacenie najmu on-line
  • Monitorowanie niebezpieczeństwa wystąpienia pożaru
  • Monitorowanie zużycia energii
  • Zdalne sterowanie mediami
  • Fakturowanie najmu oraz dodatkowych kosztów
  • Dokumentowanie zgłoszeń Klientów
  • Dostęp do historycznych danych np. odczytów urządzeń w obiekcie

Ciekawą formą wykorzystania atrakcyjnej – pod względem natężenia ruchu – nieruchomości, może okazać się lokalizacja na niej obiektów kontenerowych lub modułowych przeznaczonych na wynajem krótkoterminowy. Już niedługo plaforma Pins Places udostępni swoim klientom gotowe projekty takich obiektów, które pozwolą na szybkie uzyskanie przychodów z wynajmowanych powierzchni.

Mały, ale postawiony w odpowiednim miejscu kontener handlowy lub eksploatacyjny, będzie rewelacyjnym sposobem na reklamę dla firm niezależnie od branży.

CHCESZ POZNAĆ SZCZEGÓŁY OFERTY? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

GALERIA ZDJĘĆ

Menu