fbpx

ZDALNE UDOSTĘPNIANIE POWIERZCHNI

MIEJSCA PARKINGOWE

Jesteś właścicielem miejsca parkingowego, które możesz i chcesz odpłatnie udostępniać innym? A może wynajmujesz już miejsce postojowe w atrakcyjnym miejscu, ale chcesz maksymalnie zminimalizować koszty związane z tą usługą? Poznaj platformę Pins Places, która pozwoli Ci na zdalne udostępnianie powierzchni parkingowej bez wychodzenia z domu.

Czy Pins Places jest dla mnie?

Platforma Pins Places została stworzona z myślą o właścicielach nie tylko miejsc parkingowych, ale również garaży, mieszkań, biur i innych powierzchni, które można odpłatnie udostępnić potencjalnym Klientom na wynajem. W związku z tym, jeśli posiadasz wykupione miejsce postojowe, które cieszy się dużą popularnością, ale chcesz zminimalizować koszty związane z jego obsługą np. zatrudnienie osoby, która pobiera opłaty – to nasza platforma będzie doskonałym rozwiązaniem. Jeśli posiadasz miejsce parkingowe, które ze względu na swoją lokalizację nie cieszy się dużą atrakcyjnością – Pins Places pozwoli na oferowanie go nowym, potencjalnym
klientom!

Jakie możliwości wynajmowania daje mi Pins Places?

Niezależnie od tego, czy miejsce parkingowe, którego jesteś właścicielem, cieszy się dużą popularnością lub wprost przeciwnie – dzięki platformie Pins Places, jesteś w stanie zaoszczędzić swój czas i pieniądze poświęcone na jego obsługę. Dzięki zdalnemu udostępnianiu powierzchni parkingowej, obsługa przez pracownika pobierającego opłaty, będzie już niepotrzebna. Dodatkowo korzystając z naszej oferty, trafisz do grona całkowicie nowych potencjalnie zainteresowanych wynajmem miejsca parkingowego Klientów, wykorzystujących nowoczesne technologie w codziennym życiu.

Platforma Pins Places pozwala na zdalne wynajmowanie powierzchni parkingowych.

  • Zarezerwowanie miejsca parkingowego on-line
  • Opłacenie miejsca parkingowego on-line
  • Monitorowanie miejsca parkingowego
  • Fakturowanie najmu oraz dodatkowych kosztów
  • Dokumentowanie zgłoszeń klientów
  • Dostęp do danych historycznych

Zdalne wynajmowanie miejsca parkingowego na godziny lub dni.

Atrakcyjność miejsc parkingowych rośnie wraz z wzrastająca ilością pojazdów, które poruszają się po naszych drogach. Miejsce postojowe w centrum miasta, może codziennie obsłużyć nawet kilkanaście osób, które odwiedzają centrum jedynie na kilka godzin. Korzystając z platformy Pins Places, nie wychodząc z domu, możesz każdego dnia zdalnie udostępniać swoją powierzchnię parkingową innym osobom.

Dodatkowo cały proces jest maksymalnie uproszczony – zarówno dla właściciela miejsca parkingowego na wynajem, jak i dla osoby wynajmującej je. Wszystko odbywa się za pośrednictwem Pins Places, a Ty w każdej chwili możesz sprawdzić wszystkie dane transakcji, zgłoszenia czy płatności, które w całości trafiają bezpośrednio na Twoje konto bankowe.

Pins Places daje nowe możliwości wynajmowania miejsca parkingowego.

Nasza platforma stale się rozwija, co pozwala naszym klientom na zwiększanie zysków z wynajmowania swoich powierzchni na różne sposoby. W przypadku wynajmu miejsca parkingowego, proponujemy zainstalowanie na nim gniazdka lub stacji ładującej. W ten sposób trafisz do całkiem nowej grupy potencjalnych klientów. Dynamicznie rozwijający się rynek samochodów elektrycznych sprawia, że popularność miejsc parkingowych z możliwością doładowania baterii znacznie rośnie. Takie udogodnienie może znacząco podnieść zainteresowanie wynajmem krótkoterminowym miejsca postojowego – niezależnie od jego położenia.

CHCESZ POZNAĆ SZCZEGÓŁY OFERTY? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

GALERIA ZDJĘĆ

The internet can be an ideal place to look for college papers writing service your own custom essay. There are many websites providing an excellent help with writing essays. Though some sites may promise great results but it’s always best to go with a business which has thousands of successfully finished orders. This provides the highest level of assurance. Besides, you can be sure that they will provide an excellent paper which will be worth the money you paid. What is it you should be looking for in a company that writes?

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Menu